Modlitební Triduum – červen 2021

Hnutí Modlitby matek Vás srdečně zve na modlitební Triduum ve dnech 25. – 27. června 2021

Bohoslužby v kostele sv. Martina v Sedlčanech:

Pátek 25. 6.  v 17 hod – P. Stanislav Glac: prosba za odpuštění našich hříchů, pokání
Sobota v 26. 6. osobní modlitba (bez mše sv.): odprošování za ty, kteří ublížili nám a našim dětem
(Ezechiel 18, 19-22)
Neděle 27. 6. v 8 hod – P. Stanislav Glac: modlitby chval a díkůvzdání

 

Více v plakátku ZDE

A více informací o Modlitbách matek se můžete dozvědět i ZDE.

 

Příspěvek vytvořen 145

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek

PROJEKT – KOMUNITNÍ CENTRUM SEDLČANY

Název projektu: Komunitní centrum Sedlčany

Registrační číslo projektu: CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_072/0012000

Hlavním cílem projektu je vybudování kulturně komunitního centra, kde budou probíhat rozličné sociálně aktivizační aktivity zaměřené na sociální začleňování, zejména neúplných rodin s dětmi, dětí a mládeže v nepříznivé sociální situaci, seniorů a osob bez přístřeší, či osob ohrožených ztrátou bydlení. Předmětem projektu je stavební úprava celého objektu původní hospodářské budovy na zázemí komunitního centra, které je dosud žadatelem provozována v provizorních prostorách objektu fary. Realizací projektu dojde k vytvoření nového pracovního místa ve výši 0,2 úvazku, a to pro zajištění provozu komunitního centra v podobě sociálního pracovníka se vzděláním podle zákona o sociálních službách.