III. Víkendovka s patrony

I v listopadu se na Vás těšíme s další Víkendovkou s tématickým názvem pro rok 2021/22 – PROČ A NAČ S ČESKÝMI PATRONY. Tentokrát si přiblížíme život sv. Anežky. Pokusíme se zjistit, jaké to je být princeznou, dcerou Krále. Zažijeme např. Boj o královský poklad, Rytířský florbalový turnaj a mnoho dalšího. Rozhodně se máte nač těšít.

 

Informace k III. Víkendovce

Termín: 5. – 7. 11. 2021
Téma: Princezna Anežka – PROČ A NAČ PLNOMOCNÉ ODPUSTKY?
Místo: Kosova Hora, Sedlčany
Cena: 400,- Kč

PŘÍHLÁŠKY online do středy 3. 11. 2021 na https://www.foks-live.cz/

 

Doporučujeme:
Detailně přečíst s dětmi program předem, aby věděly, co je čeká. A také, aby měly s sebou vše potřebné dle seznamu. Děkujeme!

Na víkendovce se na Vás těší:
Terka Nováková, Veronika Čiháková, Pavel Novák, Dominik Čihák, Benjamín Žák, Anička Zirhutová, Petr Novák, Vojta Čihák, Anička Kohoutová, naši kadeti (Klára, Julča, Vojta, Bára,..) a Martin a Ivanka Čihákovi.
Tak na viděnou …

 

Pozvánka ZDE

 

Příspěvek vytvořen 145

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek

PROJEKT – KOMUNITNÍ CENTRUM SEDLČANY

Název projektu: Komunitní centrum Sedlčany

Registrační číslo projektu: CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_072/0012000

Hlavním cílem projektu je vybudování kulturně komunitního centra, kde budou probíhat rozličné sociálně aktivizační aktivity zaměřené na sociální začleňování, zejména neúplných rodin s dětmi, dětí a mládeže v nepříznivé sociální situaci, seniorů a osob bez přístřeší, či osob ohrožených ztrátou bydlení. Předmětem projektu je stavební úprava celého objektu původní hospodářské budovy na zázemí komunitního centra, které je dosud žadatelem provozována v provizorních prostorách objektu fary. Realizací projektu dojde k vytvoření nového pracovního místa ve výši 0,2 úvazku, a to pro zajištění provozu komunitního centra v podobě sociálního pracovníka se vzděláním podle zákona o sociálních službách.