Mše svaté v naší farnosti

Mše svaté do odvolání nejsou!!!

Milí farníci, vzhledem k epidemiologické situaci v naší zemi, jsou omezeny veškeré akce – tedy i mše svaté, kněz a jeden přisluhující. Z tohoto důvodu mše svaté nebudou. Otcové biskupové nás vyzývají: „Povzbuzujeme všechny kněze, aby stáli lidem nablízku, byli k dispozici pro individuální duchovní péči, zajistili otevření kostelů pro soukromou modlitbu všude, kde je to možné a byli k dispozici posloužit svátostmi jednotlivcům.“ Proto se pokusím poprosit všechny, kdo mohou pomoci a nebojí se, abyste mohli přicházet, být s Ježíšem v adoraci a pokud to bude v mých silách, abyste mohli přijímat sv. smíření a svaté přijímání. Prosím sledujte naše farní stránky a vývěsky kostelů. Vám, kteří jste dali své kontakty, se pokusím tyto informace sdělit do SMS zpráv.
Vy, kteří máte úmysl mše svaté (soboty i neděle), pokud budete mít zájem, mše budou odslouženy. Prosím kontaktujte mne.

P. Stanislav Glac
Tel.: 728 145 740

 

Příspěvek vytvořen 28

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek