VII. víkendovka v Roce Sociální nauky církve pro mladé

Zveme Vás v návaznosti na dušičkový čas na další dobrodružnou víkendovku, kterou v letošním roce 2023 uzavřeme tématický cyklus: Sociální nauka církve pro mládež z DOCATu.

TERMÍN: 10. – 12. 11. 2023
TÉMA: ANGAŽOVANOST aneb NEBUĎ DOMA A BUĎ TVŮRCEM POKOJE
MÍSTO: KOMUNITNÍ CENTRUM SEDLČANY
PROJEKT: ROK SOCIÁLNÍHO UČENÍ CÍRKVE PRO MLADÉ
PŘÍHLÁŠKA: od pondělí 6. 11. do středy 8. 11. na webu

Budeme se věnovat na přímluvu blahoslaveného KARLA HASBURSKÉHO tématu angažovanosti křesťana ve světe a křesťana jako člověka tvůrce pokoje, míru.

Téma jsme vybrali na poradě na žádost asistentů a mladých vedoucích, kteří vnímají, že angažovanost člověka ve společnosti a mír je dnes aktuální téma pro každého z nás.
Program se bude propojovat v sobotu večer od 18 hod se SVATOMARTINSKÝM LAMPIONOVÝM PRŮVODEM. Průvod organizujeme ve spolupráci LUČNÍ KVÍTKA. A pro propojení jsme nejen z důvodů několika Martinů z řad týmu a dětí, ale taká díky tomu, že v Sedlčanech je kostel sv. Martina.

Přípravy programu jsou v plném proudu. Některé body z něj už můžete zachytit níže na plakátku. Modlitby za veškeré přípravy a realizaci tohoto dobrodružného víkendu ve společenství neutichají. Tak věřte, že budou s programem spokojeni jak prvňáčci, tak deváťáci –  alespoň takové ohlasy jsme po říjnové víkendovce od Vás dostávali.

Více info a přihlášky na www.foks-live.cz

 

Za celý tým FOKS-LIVE – Ivanka Čiháková

 

Plakátek ZDE

 

Příspěvek vytvořen 145

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek

PROJEKT – KOMUNITNÍ CENTRUM SEDLČANY

Název projektu: Komunitní centrum Sedlčany

Registrační číslo projektu: CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_072/0012000

Hlavním cílem projektu je vybudování kulturně komunitního centra, kde budou probíhat rozličné sociálně aktivizační aktivity zaměřené na sociální začleňování, zejména neúplných rodin s dětmi, dětí a mládeže v nepříznivé sociální situaci, seniorů a osob bez přístřeší, či osob ohrožených ztrátou bydlení. Předmětem projektu je stavební úprava celého objektu původní hospodářské budovy na zázemí komunitního centra, které je dosud žadatelem provozována v provizorních prostorách objektu fary. Realizací projektu dojde k vytvoření nového pracovního místa ve výši 0,2 úvazku, a to pro zajištění provozu komunitního centra v podobě sociálního pracovníka se vzděláním podle zákona o sociálních službách.