Velikonoční spolčo – 5. 4. 2024

Mladí animatoří ze sedlčanské farnosti zvou mládež od 12 + na radostné prožití Velikonočního Spolča. Kytarovka chybět nebude. Radost ze Vzkříšeného Krista ve svědectvich, hrách, sportu, sdílení, modlitbě.. také ne.

Tak neváhejte a Vy, Mladí, doražte!

Protože mladí animátoři a týmaci FOKS-live v jednom se s otcem Bennem už na Vás těší!

S pozdravem, Ivanka Čiháková

 

plakátek ZDE

 

 

Příspěvek vytvořen 142

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek

PROJEKT – KOMUNITNÍ CENTRUM SEDLČANY

Název projektu: Komunitní centrum Sedlčany

Registrační číslo projektu: CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_072/0012000

Hlavním cílem projektu je vybudování kulturně komunitního centra, kde budou probíhat rozličné sociálně aktivizační aktivity zaměřené na sociální začleňování, zejména neúplných rodin s dětmi, dětí a mládeže v nepříznivé sociální situaci, seniorů a osob bez přístřeší, či osob ohrožených ztrátou bydlení. Předmětem projektu je stavební úprava celého objektu původní hospodářské budovy na zázemí komunitního centra, které je dosud žadatelem provozována v provizorních prostorách objektu fary. Realizací projektu dojde k vytvoření nového pracovního místa ve výši 0,2 úvazku, a to pro zajištění provozu komunitního centra v podobě sociálního pracovníka se vzděláním podle zákona o sociálních službách.