Večery mladých – 27.10.2022

Srdečně zveme všechny  na VEČERY MLADÝCH (pro mladé od 12 let), které budou už ve ČTVRTEK 27.10.2022 v SEDLČANECH.

Večery mladých začnou v 18 h mší svatou v kostele sv. Martina v Sedlčanech na PŘEDNÁŠKU od 20 do 22 hod zveme ZÁJEMCE I ZE ŠIRŠÍ VEŘEJNOSTI!

Přednášet bude ING. PETR ČANDA (dlouholetý táborový a víkendovkový týmák FOKS-live, farník z Krásné Hory, doktorand Stavební fakulty ČVUT, milovník hor, hlavně člověk, který dobročinně ve spolupráci s dobrovolníky i profesionály staví komplex středních škol v Zambii.

VŠICHNI jste srdečně zváni.

 

Za tým Večerů – Ivanka Čiháková

 

Plakátek ZDE

 

 

Příspěvek vytvořen 145

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek

PROJEKT – KOMUNITNÍ CENTRUM SEDLČANY

Název projektu: Komunitní centrum Sedlčany

Registrační číslo projektu: CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_072/0012000

Hlavním cílem projektu je vybudování kulturně komunitního centra, kde budou probíhat rozličné sociálně aktivizační aktivity zaměřené na sociální začleňování, zejména neúplných rodin s dětmi, dětí a mládeže v nepříznivé sociální situaci, seniorů a osob bez přístřeší, či osob ohrožených ztrátou bydlení. Předmětem projektu je stavební úprava celého objektu původní hospodářské budovy na zázemí komunitního centra, které je dosud žadatelem provozována v provizorních prostorách objektu fary. Realizací projektu dojde k vytvoření nového pracovního místa ve výši 0,2 úvazku, a to pro zajištění provozu komunitního centra v podobě sociálního pracovníka se vzděláním podle zákona o sociálních službách.