Letní katolický tábor 2024

Tým Letního Katolického Tábora Ovčín Vás opět po roce zve na spoustu nových zážitků a duchovního rozvoje.

Název letošního tábora zní: Letopisy NarnieLev, čarodějnice a skříň a bude probíhat od 29. 6. – 7. 7. 2024

Všechny zájemce o letní táboření, spaní v teepee a s touhou prožít na vlastní kůži prázdniny s věřícími kamarády, vedoucími i kněžími příběh Letopisy Narnie – Lev, čarodějnice a skříň … zveme! Příběh je to krásný, dotkne se každého srdce, jelikož v něm je vepsáno silné Biblické poselství.

Věk: 1.- 9. třída

Přihlašování: od středy 29.5. do středy 5.6. na stránkách www.foks-live.cz

Stavba tábora: 21.- 23. 6. 2024

Podrobný popis tábora a všechny další informace na plakátku.

Na všechny táborníky se těší tým FOKS-live

 

 

Plakátek ZDE

 

 

Příspěvek vytvořen 145

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek

PROJEKT – KOMUNITNÍ CENTRUM SEDLČANY

Název projektu: Komunitní centrum Sedlčany

Registrační číslo projektu: CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_072/0012000

Hlavním cílem projektu je vybudování kulturně komunitního centra, kde budou probíhat rozličné sociálně aktivizační aktivity zaměřené na sociální začleňování, zejména neúplných rodin s dětmi, dětí a mládeže v nepříznivé sociální situaci, seniorů a osob bez přístřeší, či osob ohrožených ztrátou bydlení. Předmětem projektu je stavební úprava celého objektu původní hospodářské budovy na zázemí komunitního centra, které je dosud žadatelem provozována v provizorních prostorách objektu fary. Realizací projektu dojde k vytvoření nového pracovního místa ve výši 0,2 úvazku, a to pro zajištění provozu komunitního centra v podobě sociálního pracovníka se vzděláním podle zákona o sociálních službách.