Kostel sv. Martina o Velikonocích

Velikonoce v kostele sv. Martina v Sedlčanech

6.4. – Zelený čtvrtek – 18 hod.
7.4. – Velký pátek

  • křížová cesta – 9 hod.
  • Obřady – 18 hod.

8.4. – Bílá sobota

  • otevřený kostel – 10 – 17 hod.
  • Obřady – 20:30 hod.

9.4. Zmrtvýchvstání – 9:30 hod.

10.4. Velikonoční pondělí – 9:30 hod.

 

Plakátek ZDE

 

 

Příspěvek vytvořen 147

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek

PROJEKT – KOMUNITNÍ CENTRUM SEDLČANY

Název projektu: Komunitní centrum Sedlčany

Registrační číslo projektu: CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_072/0012000

Hlavním cílem projektu je vybudování kulturně komunitního centra, kde budou probíhat rozličné sociálně aktivizační aktivity zaměřené na sociální začleňování, zejména neúplných rodin s dětmi, dětí a mládeže v nepříznivé sociální situaci, seniorů a osob bez přístřeší, či osob ohrožených ztrátou bydlení. Předmětem projektu je stavební úprava celého objektu původní hospodářské budovy na zázemí komunitního centra, které je dosud žadatelem provozována v provizorních prostorách objektu fary. Realizací projektu dojde k vytvoření nového pracovního místa ve výši 0,2 úvazku, a to pro zajištění provozu komunitního centra v podobě sociálního pracovníka se vzděláním podle zákona o sociálních službách.