Večery mladých – Velikonoce

Srdečně Vás zveme na další online Večery mladých pro mladé od 12 let do XXX let. Ty se uskuteční v pátek 26.3.2021, v 19:00 na odkazu uvedeným níže. Odkaz můžete najít dále i na našich FOKS-live webových stránkách , facebookovém i instagramovém profilu. Prosíme, aby se zájemci přihlašovali ideálně do 19:05. Program bude zhruba na 2 hod čistého času.

Rádi ale zůstaneme online i po oficiálním programu ke společnému popovídání. Srdečně zveme a těšíme se na společné setkání, v kterém uslyšíte 7 hostů z našeho týmu povídat o tom, jak na to, abychom největší křesťanské svátky prožili nejen v lockdown hluboce a s radostí.

Odkaz: https://meet.google.com/jef-ngvq-ffi?authuser=1&fbclid=IwAR2T1QZIgaHy2-Pz5FeluSPmggxo0Eq5u2BRcfuHtTwSa–7pGVEdf8sMKo

 

Plakátek ZDE

Příspěvek vytvořen 66

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek