VI. Víkendovka s patrony

Již tento víkend 13. – 15. 5. 2022 se uskuteční již VI. víkendovka v roce Proč a nač s českými patrony.

Na téma: OBHÁJCE JAN a proč a nač MÁ KNĚZ POSLUŠNOST K BISKUPOVI?

Víkendovka bude probíhat v Sedlčanech.
Zájemci se mohou přihlásit od pondělí 9.5. do středy 11.5. (do půlnoci) na webu FOKS-live z.s.

Na stránkách a v přiloženém plakátku se dozvíte další potřebné informace.

 

Všichni z FOKS-live z.s. se na vás už moc těší 🙂

 

Plakátek ZDE

 

Příspěvek vytvořen 145

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek

PROJEKT – KOMUNITNÍ CENTRUM SEDLČANY

Název projektu: Komunitní centrum Sedlčany

Registrační číslo projektu: CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_072/0012000

Hlavním cílem projektu je vybudování kulturně komunitního centra, kde budou probíhat rozličné sociálně aktivizační aktivity zaměřené na sociální začleňování, zejména neúplných rodin s dětmi, dětí a mládeže v nepříznivé sociální situaci, seniorů a osob bez přístřeší, či osob ohrožených ztrátou bydlení. Předmětem projektu je stavební úprava celého objektu původní hospodářské budovy na zázemí komunitního centra, které je dosud žadatelem provozována v provizorních prostorách objektu fary. Realizací projektu dojde k vytvoření nového pracovního místa ve výši 0,2 úvazku, a to pro zajištění provozu komunitního centra v podobě sociálního pracovníka se vzděláním podle zákona o sociálních službách.