Večery mladých 3. 10. 2020

S pozitivním a přesto zodpovědným přístupem k životu jsme se po krásně prožité víkendovce na Ovčíně rozhodli, že se nevzdáme a půjdeme s opatrností životem dál. 
Díky teplému počasí, které v sobotu 3.10. 2020 má být a díky vyhlášení nouzového stavu přicházíme s rychle zorganizovanými Večery mladými v Kosově Hoře v sobotu 3.10. 2020 od 18 hod.
Mši svatou budeme mít s P. Glacem. Bude mít i speciální kázaní pro mladé. Pak se navečeříme pod širým nebem při svíčkách, podiskutujeme po malých skupinkách na různá témata s Kájou, Verunkou, Vojtou, Ivankou, Liduškou, zahrajeme si hru, pomodlíme se v přírodě. A od fary se ve 23:59 rozjedeme. Kdo by nutně potřeboval přespat, nechť napíše na email: foks-live@foks-live.cz – Ale cíl je, abychom po krásném večeru jeli domů a neriskovali tak v této době.

A tak, jeli komukoliv z Vás 12 let a více, 15let a více, 18 let a více, 25 let a více …. a má o Večery zájem, nechť přijede.

Více informací o Večerech najdete na PLAKÁTKU.

II. Víkendovka v Roce svatých v moderní době neboli Jednodenní putovní víkednovka 17.10. 2020 místo plánované celé víkendovky 16.-18.10. 2020
Vzhledem vyhlášení nouzového stavu se do organizace celé víkendovky nepustíme. Ale rádi bychom pokračovali v setkání a v celoročním tématu, a tak zatím volíme „Jednodenní putovní víkendovku“ na celou sobotu od 9:00 do 20:00 hod. Nebude-li nám přát počasí, což věříme, že nám na přímluvu Panny Marie, přát bude, řešili bychom celodenní program pro naše drahé víkendováky jiným způsobem.

III. Víkedovka v Roce svatých v moderní době 13.-15.11. 2020 – zatím plánujeme dle našeho plánu dál. Čas nám ukáže více.

Malé povzbuzení od pana Sedláčka nejen pro nás:
S pozitivním přístupem hledáme řešení 🙂 Naše činnost není, stejně jak u organizacích registrovaných pod ČRDM, zákonem definována, limitována. A tak s pozitivním přístupem hledáme při našich činnostech řešení. Jsme rádi, že s vyjádřením ČRDM souzníme a že nám je svým vyjádřením podporou:
https://www.youtube.com/…To4

S přátelským pozdravem a s prosbou o modlitbu se za tým Večerů mladých FOKS-live, Ivanka Čiháková

Příspěvek vytvořen 93

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek

PROJEKT – KOMUNITNÍ CENTRUM SEDLČANY

Název projektu: Komunitní centrum Sedlčany

Registrační číslo projektu: CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_072/0012000

Hlavním cílem projektu je vybudování kulturně komunitního centra, kde budou probíhat rozličné sociálně aktivizační aktivity zaměřené na sociální začleňování, zejména neúplných rodin s dětmi, dětí a mládeže v nepříznivé sociální situaci, seniorů a osob bez přístřeší, či osob ohrožených ztrátou bydlení. Předmětem projektu je stavební úprava celého objektu původní hospodářské budovy na zázemí komunitního centra, které je dosud žadatelem provozována v provizorních prostorách objektu fary. Realizací projektu dojde k vytvoření nového pracovního místa ve výši 0,2 úvazku, a to pro zajištění provozu komunitního centra v podobě sociálního pracovníka se vzděláním podle zákona o sociálních službách.