Tříkrálová sbírka 2023 na Sedlčansku

Dobrý den, ahoj,

i letos se v naší farnosti koná tradiční Tříkrálová sbírka. Výtěžek ze sbírky bude použit pro sedlčanský DOMÁCÍ HOSPIC KŘÍDLA.

Přispět můžete buď hotovostí v termínu od 1. 1. do 15. 1. 2023 do stacionárních kasiček, které budou umístěné v Informačním centru a v Městské knihovně Sedlčany.
Také bude možno přispět po konání mší svatých ve farních kostelech.

Další možností příspěvku do sbírky je bezhotovostním převodem skrze QR kód, nebo bankovním převodem na tříkrálový účet č.: 66008822/0800, Variabilní symbol pro Sedlčany: 777911932. V termínu od 1. 1. do 31. 1. 2023.

Srdečně děkujeme za Vaší štědrost.