V sobotu 17. 5. zahraje na farní zahradě od 17 hodin kapela REPETE. Výtěžek tohoto benefičního hraní bude využit na revitalizaci farní zahrady. Srdečně zveme 🙂
V sobotu 17. 5. zahraje na farní zahradě od 17 hodin kapela REPETE. Výtěžek tohoto benefičního hraní bude využit na revitalizaci farní zahrady. Srdečně zveme 🙂
Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.